درباره ایزوگام

عایق‌کاری ساختمان در مقابل رطوبت برف و باران و همچنین عایق‌کاری در برابر گرما و سرما با روش‌های مختلفی امکان‌پذیر می‌باشد. یکی از روش‌های به صرفه و کارآمد، ایزوگام نام دارد که نام سیستمی جهت عایق‌کاری کف و دیوارهای ساختمان است.

ساختار ایزوگام

ایزوگام از چندین لایه مختلف قیرهای صنعتی و طبیعی و لایه‌های محافظ دیگر تشکیل شده است. ضخامت و ساختار و مواد به کار رفته در ایزوگام بسته به مناطق جغرافیایی مختلف و سرما و گرمای جوی متفاوت است و می‌بایست بسته به شرایط، بهترین ایزوگام برای منطقه انتخاب و خریداری و نصب شود.

در هنگام خرید و نصب ایزوگام، نباید تنها به قیمت ایزوگام توجه کرد. بلکه با در نظر گرفتن عوامل مختلف به ویژه کارایی ایزوگام برای شرایط جوی منطقه و همچنین عمر آن نسبت به انتخاب بهینه اقدام نمود.
ایزوگام در چه محل‌هایی قابل استفاده است ؟

ایزوگام می‌تواند برای عایق‌کاری کف و دیوار و بام مورد استفاده باشد. به دلیل وجود انواع گوناگون ایزوگام و همچنین روش‌های مختلف و مواد کمی مختلف مثل پرایمر ایزوگام و روش‌های مختلف زیرسازی، ایزوگام را در محل‌های مختلف و با ساختارهای گوناگون می‌توان مورد استفاده قرار داد.

قیمت ایزوگام

قیمت ایزوگام در مقایسه با روش‌های سنتی قیر و گونی کمی بیشتر است ولی با احتساب آسان‌تر بودن نصب و زمان کمتر و عمر و کیفیت بالاتر، در نهایت می‌تواند از نظر اقتصادی به صرفه‌تر باشد. جهت دستیابی به بالاترین کارایی می‌بایست در نصب و خرید ایزوگام به نکات جانبی که کارشناسان ما در ایزوگام شهر برای شما شرح خواهند داد توجه نمایید.
تعمیر و نگهداری راحت‌تر ایزوگام

رفع مشکلات و لکه‌گیری ایزوگام نسبت به قیر و گونی به مراتب ساده‌تر و سریع‌تر است. در روش‌های سنتی هزینه‌های لازم برای یافتن محل نم و رفع مشکل آن زیاد و با دردسرهای زیاد همراه است ولی در ایزوگام این کار سریع و آسان قابل انجام می‌باشد.

By | 2020-08-16T12:00:25+00:00 August 16th, 2020|مقالات|